tel 605 517 309

w godz:     16.00-19.00

Smaller Default Larger

Kamila Ścigała - Szczurtek

Wybierz kontakt:

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi pod numerem ŁD-M-1866. Odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobywane począwszy od 2006 roku w cenionych łódzkich kancelariach adwokackich i radcowskich oraz instytucjach pro bono publico. Włada językami angielskim i niemieckim w zakresie języka prawniczego i biznesowego. W okresie studiów prawniczych uzyskała certyfikaty językowe Goethe Institut Internationales Zertifikat Deutsch oraz Zertifikat der Universität Lodz – Deutsch für Juristen und Verwaltungsmitarbeiter.

 

Posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań z tytułu czynów niedozwolonych, naruszenia dóbr osobistych, jak również za wypadki komunikacyjne, szkody wyrządzone w następstwie błędu medycznego lekarzy i personelu szpitalnego itp.

Z sukcesem świadczy stałą i kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego, począwszy od reprezentacji przed sądem rejestrowym KRS w procesie tworzenia działalności, po doradztwo w bieżących sprawach przedsiębiorstwa, negocjowanie umów, sporządzanie pism procesowych i wewnętrznej dokumentacji, doradztwo w sprawach pracowniczych oraz windykację wierzytelności. Reprezentuje Klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze z różnych dziedzin działalności – kultura, sztuka, oświata, gastronomia, handel, budownictwo itp.

 

W wykonywanej pracy ceni sobie przede wszystkim bezpośredni kontakt z Klientem, oparty na zaufaniu i wzajemnym szacunku. W zamian gwarantuje Klientom precyzję i skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań. Uważa, że kluczem do sukcesu w wykonywaniu zawodu prawnika jest ustawiczne kształcenie i poszerzanie wiedzy o kolejne gałęzie prawa, dlatego też nie unika spraw trudnych i precedensowych.

Swoim Klientom proponuje elastyczne warunki współpracy i pełną dyspozycyjność. Obsługuje Klientów z obszaru całego województwa łódzkiego.